Herečka Aneta Krejčíková (22) patří mezi nejtalentovanější mladé herečky. I když hvězda seriálu Ulice dokázala skvěle zahrát slepou dívku, víc ji zatím proslavily svlékací scény. Tentokrát je ale vše jinak!

Teprve nedávno, 22. července padla první klapka nového českého filmu začínajícího režiséra Tomáše Pavlíčka s pracovním názvem Parádně pokecal.

Autorská komedie o hledání smyslu čehokoliv a nutnosti vlastní aktivity zachycuje osudy pětadvacetiletého Štepána, který životem proplouvá bez valné snahy jej ovlivňovat. Jednu z důležitých úloh si přitom zahraje i Krejčíková, která hraje jednu z pracovnic call-centra.

Pavlíček dokončuje studium hrané režie na pražské FAMU a ve své tvorbě se soustředí na stylizované a lehce dojemné komedie s outsiderskými hrdiny. Jeho filmy jsou pravidelně přijímány na české i zahraniční festivaly.

Ve filmu se setkáme s Vítem Rohrem v hlavní roli Štěpána, dále také s hvězdami jako Jenovéfa Boková, Jana Krausová, Václav Vydra, Vladimír Polívka, Marie Doležalová nebo Lukáš Pavlásek, angažuje se také hudebník Matěj Ruppert.

Film vzniká v koprodukci s Českou televizí a FAMU. Předpokládaná premiéra filmu se plánuje na léto 2014.

Režisér Tomáš Pavlíček a Matěj Ruppert

Foto: Archiv