Bývalá televizní moderátorka, politička a především podnikatelka Jana Bobošíková (49) má pověst elegantní dámy. Byť se její kostýmky staly už téměř legendárními, iGlanc.cz získal fotky, které ukazují "Bobo" v úplně jiném světle!

Zatímco třeba na politickém kolbišti prosazuje své záměry na vysokých podpatcích, na poli kosmetického podnikání vyřizuje obchodní aktivity téměř v negližé. Když po ránu vyřídí emaily, přečte si zprávy na tabletu a uvaří si první kávu, po sprše se převlékne do županu. A pak jen v žabkách přeběhne do kanceláře.

"Bydlíme v chráněném areálu, kde jsme si kdysi koupili dům. A pak se naproti uvolnil druhý, a tak jsme jej s mužem pořídili jako sídlo pro firmu," vysvětlila Bobošíková.

"A ten župan má hned dva důvody. Ne, že bych byla exhibicionistka, ale využívám plně toho, co provozuji. Párkrát do týdne si nechám udělat samoopalovací nástřik, a také se v kanceláři velmi často při vyřizování faktur a objednávek líčím," dodala podnikatelka, jenž tajně doufá, že svým ranním pobíháním po zahradě příliš neděsí sousedy.

Kolegyně už si na její ranní rituál zvykly a vítá jej i její manžel Pavel, který si momentálně svou ženu moc neužívá. Sám podniká v zahraničí a domů se dostane jen na pár dní. I tak jim ale manželství funguje skvěle již 27 let a stejně zdárně se prý vyvíjí i jejich rodinné podnikání.

Foto: Archiv