Herečka Anna Šišková (52) a bývalá televizní hlasatelka Hana Heřmánková (50) zřejmě tajně upíjejí nějaký elixír mládí. Obě dámy totiž vypadají víc než skvěle!

Když se manželka Karla Heřmánka a hvězda filmu Musíme si pomáhat setkaly v rámci festivalu Slovenské divadlo v Praze, mnozí přítomní nevěřili vlastním očím. "Jak to ty dvě proboha dělají? Vždyť vypadají  jako dvě studentky," neslo se Divadlem Bez zábradlí, které akci probíhající od 2. května do 3. června hostí.

"Vybírali jsme z her, které na Slovensku obdržely prestižní divadelní ocenění nebo na něj byly nominovány. Výborné renomé má i u nás dosud neznámé Divadlo Pôtoň s novinkou Psota, která nahlíží do současné slovenské reality," nechala se slyšet Heřmánková, která je manažerkou zmíněného divadla.

Návštěvníci festivalu se mohou těšit nejen na herecké bardy Milana Lasicu a Mariána Labudu, ale i úspěšnou slovenskou zpěvačku Szidi Tobias. A s trochou štěstí tu narazí i na Heřmánkovou. Ta vedle přítelkyně svého syna Karla vypadá spíše jako její kamarádka, než jako potenciální tchyně, nemyslíte?!

Hermanek_hermankova_kouklova

Foto: Herminapress