Nová láska a svěží jarní povětří dokážou zázraky! Jak jinak si vysvětlit, že si superštíhlá Michaela Ochotská (28) po romantické procházce Prahou troufla dokonce na osminku dortu?!

Moderátorka od doby, co randí s tenistou Lukášem Rosolem (27), jenom kvete. Útlá blondýnka, do které by mnoho lidí řeklo, že žije jen z vody a listů salátu, si během uplynulého víkendu užívala v centru Prahy. Zkrátka nepřišly ani její chuťové pohárky.

ochotska3

V oblíbeném podniku Cafe-Cafe jí padl do oka cheesecake s malinami, s nímž se okamžitě pochlubila svým přátelům na facebookovém profilu. "Příroda ke mě v tomto ohledu byla velmi milostivá," pochvaluje si Ochotská geny, díky nimž si podobné laskominy může dovolit.

Apetit tedy moderátorce rozhodně nechybí, dost možná i proto, že je čerstvě zamilovaná. Úspěšnému tenistovi je Míša velkou oporou nejen při zápasech, ale i nyní, po náhlé smrti jeho otce Emila Rosola. Ten podle informací serveru Blesk.cz zemřel v neděli ráno v hodonínské nemocnici – po záchvatu mrtvice upadl do kómatu a už se z něj neprobral.

Foto: Facebook a archiv