S jarním táním povolí nejen ledy, ale i programové schéma televizí, které mají v zimních měsících ve zvyku šetřit. Na Prima family se můžete těšit na novou talk show Bolka Polívky s názvem Polívka na víně. Do ní bude jeden z našich nejpopulárnějších herců a komiků zvát různé hosty, kteří se tentokrát rozhodně nemusejí bát, že by je jejich hostitel svými otázkami „naporcoval a uvařil“.

Můžete se těšit na novou soutěž, s názvem Vylomeniny. Moderátoři Martin Dejdar a Tomáš Měcháček si účastníky pořádně vychutnají. Jejich úkolem bude vymýšlet a našeptávat potajnu do ucha soutěžícím úkoly, které budou pro jejich nic netušící okolí přinejmenším nečekané. Vrátí se také osvědčené formáty – můžete se těšit na třetí řadu pořadu Farmář hledá ženu. A již 23. března se při volbě České Miss dozvíme, která dívka se stane novou královnou krásy.

V nových dílech oblíbeného seriálu Cesty domů zasáhnou do děje Lenka Vlasáková a její seriálový manžel Filip Blažek. Na známé hlasy Jany Bouškové a Václava Vydry a nové „kuchařské“ obličeje narazí diváci v premiérových dílech pořadu Prostřeno!, ale i večerního VIP PROSTŘENO!

Bez personálních změn zůstává Partička, ale v případě osvědčené šestice jejích hlavních protagonistů to rozhodně není na škodu. Pořádně horko bude soutěžícím v úplné novince pod názvem Pekelná výzva na Prima COOL. V nové roli jízlivé moderátorky, která bude soutěžícím značně znepříjemňovat život a cestu ke stovce tisíc korun jakožto hlavní výhře, se představí „blbá blondýna“ Iva Pazderková. Na Prima Love se zase vrátí sladké pečení - pro letošní jaro to budou Božské dorty od Markéty v podání sympatické a šikovné cukrářky Markéty Krajčovičové. Ta vám ukáže, co všechno se dá vykouzlit z marcipánu, cukru, másla, mouky a dalších „dortotvorných“ surovin…

Foto: archiv