Světová metropole, New York, město, které nikdy nespí. Mnozí ho znají z filmů a seriálů a o to víc ho chtějí poznat a navštívit. Herečka Ivana Jirešová (36) měla to štěstí. I když…?

"Toužila jsem zažít podzim v New Yorku, k čemuž mě inspiroval stejnojmenný romantický film. To bude bomba, říkala jsem si. Už večeře v Planet Hollywood a pak několikahodinová fronta před návštěvou Empire State Building mě ale dostaly," nechala se slyšet s tím, že s příjemným zážitkem to mělo pramálo společného.

"Byla jsem zelená, unavená a ospalá. Na vyhlídce mě čekala tma, déšť a vichřice a v davu taky rodinka, která zvolala: Jé, vždyť vy jste z tý Ordinačky!" zavzpomínala na nepříliš šťastné chvíle.

Ani hotel, v němž hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě bydlela, nebyl zrovna podle jejích představ. "Stojí na 12. avenue a v jeho 10. patře se nacházel můj pokoj s otřesným kobercem, vysokou pérovou postelí a hučícími trubkami," pokračuje ve výčtu "snových" zážitků.

"Na tom proslulém velkoměstě neshledávám nic zvláštního. Pocitu, který jsem zažila v Paříži nebo Barceloně, se dojmy z New Yorku nepřiblížily ani náhodou. Moje stará evropská duše se tam zkrátka nehodí," dodala sympatická herečka.

Foto: Herminapress.cz