Za rozchodem modelky Kateřiny Sokolové (25) s podnikatelem Robertem Hájkem (46) nestojí žárlivost. Alespoň ne z její strany. Bývalá Miss ČR pro rok 2007, která přebírala korunku krásy po Taťáně Kuchařové, je totiž ve vztahu velmi tolerantní.

Kateřina se s Robertem rozešla před třemi měsíci po čtyř a půl ročním vztahu. Důvod rozchodu nikdy neprozradila a neprozradí, zůstane prý jen mezi nimi. Na festivalu v Karlových Varech, kam na pár dní s kamarádkou zavítala, aby se objevila třeba na prestižní Moët & Chandon party, už působila šťastně a spokojeně. Donedávna tomu tak ovšem nebylo.

„Je to věc, která nejde přejít ze dne na den, ale asi to dospělo do nějakého bodu, že to tak mělo být a já teď vedu nový život. Máme ale s Robertem skvělý vztah, jsme kamarádi. A kdybych se měla zamyslet nad tím, jestli dělám ve vztazích stejnou chybu, nebo si vybírám stejné typy mužů? To se nedá tak říct, každý vztah je individuální. Já určitě nejsem dokonalá, mám samozřejmě své mouchy, ale myslím si, že jsem velice tolerantní člověk, jsem flegmatická, máloco mě rozhodí a rozhodně nejsem vůbec žárlivá. Možná to je právě ten problém,“ říká s úsměvem Kateřina.

Nový život v pojetí půvabné brunetky znamená teď především práci. „Zaměřuji se teď jen sama na sebe a na svou práci, které mám hodně, a to hlavně v evropských městech jako je Paříž nebo Miláno, odkud jsem právě přiletěla. Musím na sobě i víc makat, konkurence v zahraničí je jiná,“ přiznává Sokolová.

Její léto bude víceméně pracovní a také studijní. Dopřeje si jen krátkou dovolenou s přáteli v jižní Francii a od poloviny srpna se bude učit. V září ji totiž čekají státnice na inženýrský titul na vysoké škole obchodní.

Foto: Herminapress