Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská (22) zažila předevčírem v Praze hvězdné setkání. Na ulici ji spolu s ostatními misskami zastavil božský Kája. Krásky tomu nemohly uvěřit: Nejen, že je poznal jen tak na ulici, ale navíc se s nimi dal i do řeči!  

"Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit. Šly jsme právě ze zkoušky šatů v centru Prahy a najednou k nám přistoupí Karel Gott a začne si s námi povídat. O tom se mi nikdy ani nesnilo," vyprávěla Nikola s tím, že podobné setkání by chtěla zažít třeba s Martou Kubišovou.

Nikolu jsme i s jejími kolegyněmi zastihli v našem VIP salonku v Grandhotelu Pupp, kde se nechaly zkrášlit od vlasových mágů z Franck Provost a vizážistů z Make-up Institutu Prague. "Mám na sobě nádherný model od Táni Kovaříkové. Chystáme se na party ve stylu Tima Burtona a myslím, že mi Táňa vybrala tuhle bohatou sukni dokonale," radovala se misska.

Do Varů přijela jen na jeden večer. "Na festivalu jsem poprvé, škoda, že jen na otočku. Brzy ráno odjíždím na Moravu na dětský tábor, kam jezdím od malička. Vezu ukázat dětem korunku a doufám, že nám nebude pršet, abychom si mohly zazpívat u táboráku," smála se Nikol.

"Je to takový paradox, teď mám na sobě nádhernou róbu a vysoké podpatky a už za čtyřiadvacet hodin budu v lese."

HML_7403

Foto: Herminapress