Dlouhé vlasy, krátký rozum? Modelka Lucie Králová (31) to má přesně naopak. Po porodu druhého synka se nechala ostříhat nakrátko a dlouho si svou nerozvážnost vyčítala.

"Dopadlo to strašně. Dost jsem si za to nadávala, protože to opravdu nebyl dobrý nápad," svěřila se pro iGlanc.cz  Králová, která byla tehdy na pokraji kolapsu. "Mám výrazný profil a krátké vlasy mi nesluší," dodala s tím, že si jich užila dost, když byla ještě dítě.

"Někdo mi říkal, že by mi šel účes, který má úřadující miss Gabriela Kratochvílová, ale já se do toho raději pouštět nebudu," smála se modelka s tím, že se bude držet účesu, který má vyzkoušený a ví, že jí skvěle sedne.

Kralova-kratke-vlasy

Péči o své bujné kadeře ale rozhodně nepodceňuje. Chodím k Martinu Zifčákovi a jsem s ním naprosto spokojená. Naposledy jsem tu potkala Anife Vyskočilovou a měla jsem o zábavu postaráno," nechala se slyšet. "To je opravdu neuvěřitelná žena, člověk se s ní rozhodně nenudí," dodala Králová.

"Viděla jsem jí poprvé, ale překvapila mě tím, že se s ní dá normálně mluvit. Je v ní ale kus komediantky, takže když vidí kameru nebo objektiv fotoaparátu, začne řádit," zhodnotila temperamentní Vyskočilovou modelka.

Lucie_Kralova1

Foto: Herminapress.cz