Mladá láska, to je ráj! Zpěvák Václav Noid Bárta (32) konečně potvrdil vztah s modelkou Gábinou Dvořákovou (24), o němž se začalo spekulovat před víc než půl rokem.

Všem, kdo dorazilili na křest jeho nového videoklipu Moře kupodivů do klubu Zephyr, jehož organizaci si vzal na svá bedra jeho mladší bratr Štěpán, to muselo být hned jasné!

Zamilovaný pár, který se od sebe nehnul na krok, nenechal nikoho na pochybách. "To musí být vážné!" shodli se přítomní hosté. A taky že je!

"Jsme spolu skoro sedm měsíců a neměli jsme pocit, že bychom se měli předvádět. Asi proto, že nám jde o víc, než pár fotek a článků v novinách. Oba cítíme, že by náš vztah mohl být ten životní, ne na chvíli, ale napořád," zarmoutil všechny fanynky Vašek.

Kvůli své lásce dokonce změnil i zažité zvyky, například bujaré večírky s kamarády. "Už tři měsíce nepiju. Tvrdé vůbec, když si chci dát nějaký alkohol, stačí mi dvojka vína. Prostě mne už nebaví se napájet. Raději si dám džus nebo mattonku a jsem spokojen," říká zpěvák s tím, že milovanou cigaretku si ale neodepře.

Usměvavou krásku, která před Noidem randila s Leošem Marešem a také s milionářským synkem Jakubem Malinou, Bárta už představil i svým rodičům. "Gábinu mám moc ráda, je to velice milá žena a doufám, že jí i zůstane. Vaškův bratr Štěpán má už tři mrňata a věřím, že i brzy se budu těšit i z Vaškových potomků," dodala zpěvákova maminka Lenka.

Foto: Herminapress.cz