Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky? Tohle lidové moudro evidentně nic neříká zpěvákovi Václavu Noidovi Bártovi (33). S Gábinou Dvořákovou (24) se nejdřív dramaticky rozešel, na dlouho to ale nebylo.

Po pár dnech to pár dal zase dohromady. Protože jim bylo oběma jasné, že s medializací jejich návratu je lepší počkat, dělali jako by nic.

Po novém roce ale všem oznámili, že se k sobě vrátili a od té doby jsou zase nerozluční. Na všech akcích cukrují tak, až přihlížejícím trnou zuby. Naposledy se spolu ukázali na křtu nového klipu Kamila Střihavky, který měl "na svědomí" právě Noid.

"No, nepřechvalme to, i když jsem samozřejmě rád, že se klip líbil a snad i v budoucnu líbit bude. Je to moje třetí dílko na filmařském poli a pevně věřím, že ne poslední," nechal se slyšet v restauraci Marina Grosseto.

"Strašně mne baví něco vymýšlet a pak to natočit. Je to můj nový koníček, stejně jako zpívání a skládání hudby," dodal Vašek, kterého z blízkého koutku zamilovaným pohledem podporovala jeho nově nalezená milovaná.

Foto: Herminapress.cz