O tom, že je Jiří Langmajer (47) velmi nadaný herec, není pochyb. On sám ale svou slávu raději moc neprožívá, stejně tak jako nominaci na Cenu Thálie.

"Máme své žhavé želízko v ohni, kterým je Jirka Langmajer v kategorii opereta, muzikál a ostatní hudebně dramatické žánry," pochvaluje si hitmaker a producent Michal David.

"Nominaci získal za roli v muzikálu Mata Hari, kde skvěle ztvárnil Maurice Chevaliera. Zda Thálii získá je zatím ve hvězdách, ale osobně si myslím, že šanci určitě má," dodal.

Langmajera to ale nechává celkem v klidu. "Neřeším, zda vyhraji. Možná ano, možná ne. Jednu cenu už mám, a to z roku 1999, kdy jsem ji získal v kategorii pro umělce do 33 let. Byla to pocta, která určitě potěšila, zda k ní přibude další, se uvidí," nechal se slyšet na party, kterou uspořádal jeden z hlavních partnerů zmíněných cen.

"Rozhodně se tím ale nestresuji a není to priorita," poznamenal Langmajer. Kdo získá Ceny Thálie ve zmíněné kategorii či v dalších bude známo 29. března, kdy proběhne slavností vyhlášení v Národním divadle.

Foto: Herminapress.cz