Dodejte svému obočí přirozený a dokonalý vzhled! Objevte líčidla na obočí, které ho přirozeně vykreslí během chvíle a dodají vám trendy look.

Pryč jsou naštěstí doby, kdy módní diktát velel: škubat, škubat, škubat! V posledních několika letech totiž ve skvětě krásy vítězí přirozenost na plné čáře a týká se hlavně obočí.

Přirozeně husté obočí se v současné době upravuje pouze minimálně, tedy jen tam, kde chloupky rostou mimo růstovou linii. Proto se chopte pinzety jen v případě, že vám obočí výrazně srůstá nebo se rozjíždí doztracena. Oblouky můžete ještě zvýraznit pomocí speciálních líčidel, jež dokáží udělat zázraky. Můžete vybírat v široké škále produktů přesně ten, který sedne nejlépe.

Je libo pudr, gel, korektor nebo tužka? Odstín líčidla vždy vybírejte podle aktuální barvy vašich vlasů. Pokud jste v minulosti trhala obočí jako o život a nové prostě ne a ne narůst zpět, můžete podstoupit některou z korektivních metod, která váš problém vyřeší. Pernamentní make-up prošel naštěstí velkým vývojem a i on může vypadat přirozeně a krásně!

Foto: Archiv