Partička silikonových krásek se zase o jednu rozrostla! Tentokrát se pro zvětšení ňader rozhodla zpěvačka Míša Nosková (31).

"S věkem, s tím, jakým způsobem teď žiju a samozřejmě také po dítěti jsem začala cítit nutnost více využívat push-up podprsenku," smála se Míša, která navíc v poslední době dost zhubla.

Větší prsa chce mít především kvůli muzikálovým rolím. "Hlavně teď ve Sněhové královně mám se svým poprsím problém. Hraju největší mrchu z celého muzikálu a přitom vypadám, jako bych neuměla do pěti počítat," nechala se slyšet Nosková.

Jako z každé operace měla Míša zprvu strach, ale ji MUDr. Libor Kment přesvědčil, že se opravdu nemusí bát.

"Pro každého člověka jsou věci jako tato ne zrovna příjemnou záležitostí a je skvělé vidět, že vám to někdo dokáže i zpříjemnit a zbavit vás nepříjemných pocitů," pochvalovala si přístup lékařů z kliniky Esthé.

"Dnes si připadám, jako kdyby mě přejel parní válec, ale je to hodinu od hodiny stále lepší. K tomu se nesmím smát a přitom se mně tak chce. Nejraději bych šla hned domů po této operaci, která je proti porodu úplně pohodová," zhodnotila zákrok Nosková.

Foto: Archiv