Selfies se už staly součástí běžného lidského života. A teď je tu další šílenství: Fotky zády nahoře bez! Jako první se svlékli moderátoři Evropy 2, Zorka Hejdová, Markéta Ježková, Jindra Ekl, Tomáš Zástěra a Nasty.
Tváří kampaně se stala Zorka Hejdová, která jako první zveřejnila fotku sebe vedle polonahé Miley Cyrus. „Viděli jsme pár takových fotek na FB. Třeba u Rihanny nebo Miley Cyrus. A přišlo nám to jako supr sranda na léto. A tak nás napadlo, že vyzveme naše posluchače, aby se vyfotili na nějakém originálním místě také zády nahoře bez. Vždycky, když si projíždím galerii, tak se nasměju. Jsem nadšená, jak to naše fanoušky chytlo a některé fotky jsou naprosto úžasné,“ říká Zorka Hejdová. „Všichni jsme se pro to nadchli. Svlékli jsme i Bena Cristovaa, který přišel jako host do letní Ranní show. Markéta byla nadšená,“ dodává se smíchem Tomáš Zástěra.
Ve fotogalerii se objevila například svatební fotka celého osazenstva včetně nevěsty a ženicha. Několik slečen se dokonce svléklo přímo před Eiffelovkou. Foto: Archiv