Herečka Jana Švandová (66) a Václav Noid Bárta (33) jsou pár! Dali se dohromady kvůli natáčení seriálu Svatby v Benátkách, kde nechyběla dokonce ani veselka.

Švandová hraje v seriálu bohatou podnikatelku, která vydělala spoustu peněz, a teď si je chce užít. Protože moc dobře ví, že čas jí utíká a ona tu nebude třeba dalších třicet let.

Zamiluje se přitom do Milánka v podání Václava Noid Bárty, kterého si pak také vezme. A právě plánovaná svatba zavede tento poněkud nesourodý pár do svatební agentury Olgy Drozdové v seriálu Svatby v Benátkách.

"Dělám to, co běžně provádějí pánové v mém věku, že si nabalí nějaké mladé děvče. Zažívám tedy něco obdobného, ale z druhé strany. A zajímavé je, že zatímco pánům tenhle vzorec chování prochází, když si najde o hodně let mladšího muže žena, je to pro společnost mnohem méně přijatelné," říká Švandová.

"Nejsem herec a nemám herecké ambice, ale tahle role mě opravdu baví. Moc mi nejde učit se texty slovo od slova, mám raději, když si do nich můžu přidat něco sám ze sebe, což tady můžu a díky tomu vzniká spousta komických situací," pochvaluje si Noid.

"S Vaškem se známe dlouho, průběžně se potkáváme, jsme kamarádi. Jsem ráda, že Milánka hraje právě on. Hned od prvního společného obrazu jsme si dodávali do textů nějaké vtípky, až se štáb smál," nechala se slyšet Švandová.

Foto: Archiv FTV Prima