Láska s lidmi dělá divy! Zářným příkladem je herečka a moderátorka Jitka Asterová (54), která výrazně zhubla a pro svého nového přítele nafotila sérii hodně povedených snímků.

"Nikdy jsem se nepovažovala za sexy symbol, ale na druhou stranu, když je žena zamilovaná, nemůže se to nepromítnout do výrazu jejího obličeje i těla," nechala se slyšet.

"Prožívám krásné dny, tak jsem se rozhodla si ty úžasné chvíle zachytit. Za pár let už by to třeba takhle nedopadlo," směje se očividně spokojená Jitka, která si před fotoaparát stoupla jen v černém body a s rozpustile načechranými vlasy.

"Postavu si udržuji cvičením jógy a zdravou stravou. Zásadní vliv na její zformování ale měla nová metoda hubnutí, která opravdu funguje a hlavně vydrží, aniž bych musela měnit svůj zaběhnutý denní režim," prozradila Asterová, která je jednou z hvězd chystaného muzikálu Mamma Mia.

"Hrajeme sice postarší, ale stále šik zpěvačky. Navíc bych ráda ukázala mnoha českým ženám v mém věku, že není třeba házet flintu do žita a navlékat se do neforemných šatů. Já osobně se třeba již nyní těším na podzimní párty i plesovou sezónu, až budu moci vyndat nové šaty ze skříně,“ nechala se slyšet herečka, která zatím identitu svého přítele nechce prozrazovat.

"Víte, já jsem vždy šla s kůží na trh a ne vždy se mi to vyplatilo. Raději si proto nyní nechám dveře do svého soukromí zavřené déle," dodala.

Foto: VANQUISH™