Nechte se přenést do absurdního vesmíru, kde při žonglování, akrobacii a manipulaci s lany vzniká nejlepší místo pro pochopení toku času.

Na počátku je lano a muž. Rozhodne se začít nejprve u svého lana a jednoduchým rozhýbáním jej pochopit. Interakce mezi nimi funguje, a tak odchází pro další a další a další… Svět, kterému rozumí, kde můžete vyjádřit své emoce, svou posedlost. Ale tento svět ho pomalu začne uvězňovat ve své síti.

Sólo jednoho z nejinovativnějších žonglérů současné Evropy je dlouho očekávaným počinem. Alexis se věnuje žonglování od svých sedmi let, vystudoval profesionální cirkusovou školu L´ESAC, kde se začal zabývat také tancem a akrobacií. Během studií opustil klasickou žonglérskou techniku a začal se věnovat manipulaci s lany. Na principu manipulace s lanem je také vystavěno představení Cordes.

Alexis Rouvre vystoupí v rámci festivalu Cirkopolis Fest v paláci Akropolis 14. a 15. dubna. Vstupenky můžete zakoupit v pokladně Paláce Akropolis a v síti Ticketpro. (Předprodej 300 Kč/180 Kč, v den akce 400 Kč/240 Kč) www.cirkopolis.cz

Zdroj: Youtube

Foto: Archiv