Modelka Taťána Makarenko (23) se odvážila říct to, co moderátorovi Leoši Marešovi (38) neřeknou ani jeho nejlepší přátelé. A to, že jeho luxusní lamborghini za devět milionů je v Česku tak trochu zbytečná investice.

"Je to krásné auto a mít ho ve své sbírce by si přál snad každý. Jen nevím, jestli se zcela hodí do Čech, kde nejsou rovné ani dálnice," odtušila správně Makarenko, která byla jednou z hvězd tuning party, kam tentokrát dorazila bez svého partnera, hokejisty Zdeňka Bahenského.

"Začala letní příprava a Zdeněk není moc doma. Musím se proto zabavit sama, tady na akci pomáhám vybrat novou dívku měsíce," dodala modelka.

Co se luxusního vozu týče, měla bezesporu pravdu. Na nekvalitní české silnice je totiž mnohem lepší vyrazit v terénním voze, nehledě na to, že se Mareš na vlastní kůži přesvědčil, že jeho plechový miláček je zoufale nepraktický nejen kvůli špatnému povrchu.

Do zavazadlového prostoru se totiž sotva vejde i jedna jediná taška s luxusními střevíčky jeho lásky, modelky Petry Faltýnové. Na druhou stranu splnit si dětský sen, to je mnohem větší lákadlo než "obyčejná" praktičnost.

Mares

Foto: Archiv