Herec a režisér Ondřej Sokol (42) ve svém filmu Krásno znovu usedl do režisérského křeslo a nyní napjatě čeká, co na jeho počin řeknou diváci!

"Rád bych, aby tenhle film byl trochu jiný, než jsou lidé zvyklí. Věřím, že budou překvapeni tím, že je osloví jinak, než třeba na začátku čekali," nechal se slyšet.

"Snažili jsme se v něm najít ironický pohled na věci, které komické nejsou. Je to dost osobní film," dodal Sokol, spoluautor scénáře, režisér a představitel jedné z hlavních rolí.

Film se natáčel od začátku května do poloviny července loňského roku v Šumperku a okolí a také v Praze. Krásno je černou komedií plnou absurdních situací a vypráví o návratu dvou přátel do rodného města, kteří se rozhodnou vyřešit smrt matky jednoho z nich.

"Je to můj první film s Ondřejem, ale zkušenost jsem s ním měla z jednoho televizního projektu. Je velice talentovaný jak herecky, tak režijně. Byla jsem potěšena, když hledal trošku jetou postavu, že si vybral mne," pochvalovala si Jana Krausová.

Kromě ní a Sokola se v příběhu představí Martin Finger, Karel Roden, Jaroslav Plesl, David Matásek či mladá herečka Zuzana Stavná.

Sokol a parta herců, kteří si zahráli v jeho filmu Krásno.

Foto: Herminapress.cz