Už za dva měsíce spatří světlo světa nový film herce a v neposlední řadě také režiséra Ondřeje Sokola (42). Už teď je jasné, to bude vskutku netradiční podívaná!

"Byl bych rád, kdyby diváky tenhle film zaskočil, šokoval, aby si uvědomili, že na život se nedá dívat jen z jednoho úhlu," přeje si režisér a zároveň jedna z titulních postav snímku.

Už v jednom z prvních teaserů se například objevila scéna z policejní stanice, kde vyšetřovatele hraje Sokolův kolega z Partičky Michal Suchánek a kde to sám představitel hlavní role schytá od dalšího policisty. Policie hraje v Sokolově černé komedii nemalou úlohu. "Jde tam sice o tragické události, ale tenhle film není o tom, že někdo smutně kouká do kamery," říká Sokol.

Ten je kromě režie a ztvárnění hlavní role podepsán také pod scénářem, který napsal s hercem Martinem Fingerem, jehož životní osudy byly impulzem pro sepsání první verze scénáře.

Do často neuvěřitelných až bizarních situací se však dostanou i další herci jako Karel Roden, Jana Krausová, David Matásek, Jaroslav Plesl či Ondřej Malý. Malou roli si ve filmu zahrál i devítiletý syn Ondřeje Sokola Adam. Momentálně štáb pracuje na zvukové stránce snímku, aby mohl být promítnut už koncem prosince ve vybraných městech. Oficiální premiéra proběhne 30. ledna 2014.

Zdroj: Youtube

Foto: loveFRAME