Už jste někdy slyšeli o technice airbrush make-up, jež před několika lety způsobila revoluci ve světě krásy? Redakce časopisu Glanc ji vyzkoušela při příležitosti oslavy sedmých narozenin a pozadu nezůstaly ani celebrity. Například Jana Doleželová si nechala ozdobit své nekonečně dlouhé řasy!

V Make-up Institut Prague bylo včera rušno. Už od časných ranních hodin vizážistky zkrášlovaly všechny členy redakce a kadeřnice ze salonu Franck Provost vytvářely lokny, číra a efektní vlny. Zadání bylo jasné: červená rtěnka, bohatý účes a extravagantní černá krajka. Tu vytvářel make-up artista Tomáš speciální technikou airbrush make-up, v překladu vzdušný štětec. Speciální pistolkou, do které je vháněn vzduch, na obličej, krk či dekolt nastříkal krajkový vzor. A výsledek byl opravdu famózní!

Glanc totiž na narozeninové party v Žižkovské věži představil nový projekt Objevte svůj glanc a jeho první díl Glancovní tvář. Projekt je určen především ženám a připomíná jim, že by neměly zapomínat pečovat samy o sebe.

Foto: Martin Kubica