Zpěvák Jiří Korn (65) na sobě nešetří. Proč taky?! Úspěchů v branži si na své konto připsal nepočítaně, a tak není divu, že si k nedávnému jubileu nadělil parádní dárek.

"Mám narozeniny, ještě docela půlkulaté a to si tak člověk chce udělat radost," nechal se slyšet. A protože má rád výjimečné a hezké věci a navíc dobře ví, že k outfitům, na které je expert, patří i vhodně zvolené doplňky, rozhodl se pro hodinky.

"Vy potřebujete boty a kabelky, my auta a hodinky. Ale samozřejmě i vás, ženy, které jste samy o sobě šperk," tvrdí Jiří. A protože je ambasadorem švýcarské značky Perrelet, kterou si oblíbil pro svoji výjimečnost, unikátní technická řešení, jedinečný design a exkluzivní vzhled, bylo jasné, z čeho bude vybírat.

Na výběru si dal ale záležet a v prodejně Koscom v pasáži Florentinum strávil poměrně dost času. "Vybrat si hodinky je docela těžké, protože je jich velká spousta. Když se vám nějaké líbí, musíte si je dát na ruku a trochu si na ně zvyknout," svěřil se známý zpěvák.

"Pak teprve zjistíte, že se vám líbí tak moc, že bez nich nemůžete být. Já už jedny mám, model Perrelet Tourbillon a jsem z nich nadšený," dodal na adresu výstavního kousku, jehož cena se pohybuje kolem 250 tisíc korun.

Foto: Herminapress.cz