Nechte se i vy pozvat a připijte si na den sv. Patrika jemnou Jameson whiskey! Nejprodávanější, třikrát destilovaná Irská whiskey v jedinečném obalu, který je k dostání pouze v omezeném množství – to je něco, co nemůže chybět ve sbírce žádného milovníka tohoto destilátu. Stejně tak se může stát skvělým dárkem pro všechny, kteří chtějí třeba potěšit své blízké. Tak ať žije sv. Patrik! 

V pořadí již pátá limitovaná etiketa láhve Jameson pro rok 2015 „Dublin Our City“ dává jasný důraz na  rodiště nejprodávanější irské whiskey. Design láhve představuje duši moderního Dublinu, který je srdcem Irska a milovaným městem Irů, ale také skutečným domovem Jameson whiskey, která zde v roce 1780 přišla na svět. Nová etiketa zábavným způsobem mapuje typické dublinské symboly, včetně reálných čtvrtí, budov nebo známých míst.

Autorem nové limitované edice je úspěšný designér Steve Simpson.  Ilustrátor, který v posledních letech získal desítky cen a spolupracuje s významnými značkami, do svých kreseb vkládá svěží myšlení a výrazný smysl pro humor, bez kterého by se prý na Východním pobřeží Irska dalo stěží žít. Jeho rukopisem jsou barevné, propracované zábávané kresby, které si teď můžete dobře prohlédnout na láhvi Jameson. Svůj vztah k rodišti Jameson whiskey Simpson výstižně vyjadřuje slovy: „Kamkoli jsem se zatoulal, byl to vždy Dublin, který mé srdce volal zpět domů“.

Foto: Archiv