Často si, my ženy, stěžujeme, že muži nejsou v módě dost hraví. Ovšem ruku na srdce, když se rozhlédnete po tvorbě většiny návrhářů, zjistíte, že  jejich inspirací a cílovým zákazníkem, jsou zas a jen ženy. Jiří Kalfař přichází s novou kolekcí právě pro muže, které neschází styl, jedinečnost a především hravost.

Co vás při tvoření této kolekce inspirovalo?  Můj pobyt v New Yorku, kde jsem strávil půl roku. A především jeho obyvatelé a tamní svobodomyslnost. Každý kousek, každý prvek z této kolekce má mnoho variant a poskytuje tak mužům možnost vyjádřit se sám za sebe. Být osobitý a unikátní. Nebýt jeden z mnoha.

Čím se vaše kolekce liší od ostatních? Možnostmi. Není tam limit ani hranice, jak dané modely nosit. Jeden top má mnoho podob a nechává tak vyniknout vaší osobnosti, vaší náladě. Zajímavé jsou také minimalistické detaily, jako třeba límečky, skryté zapínání atp. Celá kolekce je pojatá v oversize stylu. Vystihují ji pojmy: Jedinečnost, osobitost, hravost, osobnost, názor, právo vymykat se a právo zapadnout.

Nosíte své modely? Samozřejmě :-)

Foto: Olivie Dvořáková