Krásný čas jahod, třešní, rybízu, švestek a nakonec i jablek vždy uteče tak rychle, že se nestačíme divit. Co takhle zahnat stesk skutečně voňavým šálkem silného ovocného čaje? Ahmad Tea London našel způsob, jak dostat intenzivní chuť jednotlivých ovocných druhů do vaší čajové konvice. 

V široké nabídce značky Ahmad si najde každý svůj oblíbený druh. Populární jsou jak čistě ovocné čaje, tak i kombinace ovoce a bylin: Šípek s třešní, Černý rybíz, Lesní jahoda, Máta s citrónem, Heřmánek, Citrónová tráva, Citrusový mix, Lesní plody, vánoční směs Winter Charm, Zázvor s citrónem, Roibos se skořicí a Detox.

Pokud patříte mezi milovníky zelených čajů, vyzkoušejte jejich lahodné spojení s ovocnou příchutí: Zelený čaj s malinou a granátovým jablkem nebo Zelený čaj s jahodou a kiwi.

Pokud hledáte způsob, jak snížit množství cukru ve vašem jídelníčku, potěší vás, že čaje z ovocné řady Ahmad Tea London opravdu nemusíte přislazovat. Chuť je intenzivní a plná. Navíc tyto čaje obsahují velké množství antioxidantů a vitamínů a díky tomu, že jsou bezkofeinové, jsou vhodné pro celou rodinu. Ochutnejte je všechny a najděte své favority.

Čaje Ahmad Tea London můžete koupit v běžné obchodní síti anebo na http://ahmad-shop.cz/.

Cena: 59,90