Hudebník Václav Noid Bárta (34) dostal do vínku nesporný komediální talent, kterého si všimli i seriáloví tvůrci. Herecká příležitost na sebe proto nenechala dlouho čekat.

V seriálu Svatby v Benátkách hraje Milánka, mladého milence bohaté podnikatelky Sušerové v podání Jany Švandové.  Ta se s ním do salonu přijde pochlubit a zároveň si domluvit detaily jejich svatby.

Scéna, při níž Noid vytáhne zbraň, byla úplně první, kterou v seriálu točil. Natolik se do ní vžil a tak se při ní se svou partnerkou vyblbli, že rozesmáli celý štáb včetně režiséra.

"Nejsem herec a nemám herecké ambice, moc mi nejde učit se texty slovo od slova, mám raději, když si do nich můžu přidat něco sám ze sebe, což jsem tady mohl, čímž vzniklo pár komických situací," svěřil se.

"Pomáhá mi taky, když si můžu představit nějakého konkrétního člověka a podle něj hraju. Teď stačilo jen si vzpomenout na sebe, když mi bylo osmnáct," nechal se slyšet Noid.

"Tenkrát jsme s klukama trávili hodiny a hodiny v posilovně a řešili jen svaly a podobné blbiny. Netušil jsem tehdy, jak se mi dřina v posilovně po letech zúročí," smál se.

Foto: Archiv FTV Prima