Milé dámy, páni, odpovídám na vaše dotazy a mám z nich radost, i když některé jsou fakt dost hnusné. Tím myslím všechny ty, které chtějí vědět mé rozměry, má kila a podrobnosti mého sexuálního života. No… tak k tomu vám neřeknu nic! I když… jsem už relativně psychicky silný jedinec, takže  nakonec… uvidíme!

Nevážné vážení Milá Petro, k osobní váze mám specifický vztah, protože vím, že mi při vážení hodně pomůže změna těžiště. Takže doporučuju, když se nechceš pověsit, jak seš těžká a tím pádem tlustá, tak přenes váhu na špičky a nakloň se dopředu, skoro tak, abys vypadala jako skokan na lyžích těsně před odrazem. V tuto chvíli – to mám ověřeno dlouholetou praxí – můžeš dosáhnout až minus sedm kilo! A (to už jsem psala minule) když se hodně zakloníš, tak okamžik před pádem naznak – nevážíš nic!

Nabitá padesátnice Milý Kájo, vaše přítelkyně že je starší o patnáct let a vy chcete vědět, jestli to vadí? No… kdybyste se mne neptal, řekla bych vám rozhodným hlasem, že to nevadí, ale vzhledem k tomu, že jste investoval čas a energii k tomu, abyste chtěl znát mou odpověď, tak si myslím, že to vadí. Jen proto, že vám to zřejmě vadí! Protože jinak – a o tom jsem přesvědčená – žena starší o patnáct let k vám bude duševně i fyzicky „akorát“ ještě dlouho! Vážně! Píšete, že je vám třicet šest, vaše partnerka je čerstvá padesátnice! Za patnáct let, když se bude udržovat ve formě (a když vás bude mít, tak jistě bude) strčí díky svým zkušenostem třicítky do kapsy! (A nebude vás terorizovat touhou po dítěti, zařizováním „mladé“ domácnosti a zákazem vašich koníčků. Proč? Protože tohle už má za sebou!

Malý kašpárek, velký výprask  Milá Vlasto, jestli se dá s malým kašpárkem hrát pěkné divadlo? Dá! Jde o to, jestli ale najde publikum!

Milá Zlato, proč se ženám tak líbí 50 odstínů šedé?! Četla jsem sociologický výzkum a vědci v něm dospěli k závěru, že současné ženy jsou většinou emancipované, o všem rozhodují, jsou silné, schopné, hrdé… většina z nich ale v skrytu duše touží po tom, aby ji někdo přivázal, spoutal, nařezal a pak odměnil. Většina žen chce být submisivní, doma v područí svého tajemného šarmantního, vášnivého miliardáře!

Nezbývá mi než tento trend komentovat rýmem:

Padesát odstínů šedi

Každé ženě sedí!

Pište, ptejte se… na iglanc@iglanc.cz!