Vskutku povedená taškařice! Když Prima uspořádala party Vyvolených, jistě netušila, jací hosté se nakonec sejdou. Nechyběl chrabrý ochránce žen, které o to nestojí, Zdeněk Macura, autorka hitu Chrápání Marie Pojkarová nebo třeba modelka Veronika Fasterová.

"Přijdu s jednou velice známou zpěvačkou. Zajímá vás to?" pídil se krátce před začátkem akce u novinářů Macura, který se "proslavil" coby oddaný milovník a ochránce Ivety Bartošové Rychtářové (47).

Nezajímalo to nikoho, ale přesto dorazil! Ruku v ruce se zapomenutou hvězdou první řady Vyvolených Věrou Patt, která se snažila uchytit jako dýdžejka, zpěvačka i produkční. V žádném z oborů jí ale pšenka nekvete, a tak se alespoň průběžně "ukazuje".

Júlia Kusková

Prohýbající se rautové stoly a litry sektu přilákaly i Júlii Klímovou, která se nechvalně proslavila hysterickým výstupem v metru, kdy velmi vulgárními slovy počastovala několik spolucestujících. Když zjistila, že její extempore viděla polovina národa, začala se vymlouvat na nemoc.

Tentokrát ale nemocně rozhodně nevypadala, naopak! Užívala si nově nabyté slávy a nasávala atmosféru plnými doušky, stejně jako sklenky dobrého moku. S touto dámou si obyvatelé vily užijí jistě moře švandy, pokud ji tedy pustí sednout.

Zavzpomínat na pobyt ve vile přišla i Fasterová, která vždy toužila po kariéře modelky. Tu si chtěla pojistit odvážnými snímky, česká Kate Moss ani Heidi Klum se z ní ale nikdy nestala.

Veronika Fasterová

Foto: Herminapress.cz