Mezinárodní den mužů, který připadá na 19. listopad, zatím nemá zdaleka takovou tradici jako Mezinárodní den žen. Herec a ředitel Divadla Bez zábradlí Karel Heřmánek (66) a jeho synové Karel a František se to ale rozhodli změnit!

Společně se proto vypravili do Pánské pasáže v centru Prahy, kde se o ně v holičství a kadeřnictví Franck Provost náležitě postarali.

U jejich hýčkání ale nechyběly ani Hana Heřmánková a přítelkyně nejstaršího syna Karla Nikol Kouklová, která se blýskla například v Ordinaci v růžové zahradě.

"Máme to štěstí, že se jako rodina setkáváme dost často a velmi rádi. A tenhle příjemný večer není výjimkou," pochvalovala si Heřmánková.

"Máme nyní plné ruce práce s přípravou hry Jistě, pane premiére!, z níž máme velkou radost a věřím, že to tak budou cítit i diváci," dodala pyšná manažerka Divadla Bez zábradlí.

Aby nejen o Heřmánkovy, ale i ostatní hosty, bylo náležitě postaráno, dohlížela majitelka salónů Franck Provost Marie Mixová, která je shodou okolností sestrou známého herce a principála.

Foto: Archiv