Herci Jitka Schneiderová (40), Tomáš Hanák (56) nebo třeba modelka Simona Krainová (40).  Ti všichni ovládají umění "pařit" a zároveň dobře vypadat, což se v Karlových Varech rovná téměř husarskému kousku.

"Pro dnešek už půjdeme spát," prohlásila Krainová, když s manželem Karlem Vágnerem a přáteli opouštěli Jameson Festival Lounge, která patří mezi festivalové večírkové stálice.

krainova

Do té doby si ale stihli společně dát nejeden drink a výborně se pobavit, podobně jako další VIP hosté. Mezi nimi nechyběla ani herečka Gabriela Míčová, která přišla v pánském doprovodu. Zdrželi se jenom chvíli, a tak bohužel nestihla rozjařeného Hanáka.

micova

Ten ale, narozdíl od ostatních hostů, dal přednost nealku. I tak se královsky bavil a svou dobrou náladou nakazil všechny přítomné.

Svoje by o tom mohla vyprávět třeba Schneiderová, která se, podobně jako výše uvedení, letos ve Varech výborně baví, aniž by pozbyla lidské důstojnosti.

Je velmi osvěžující a potěšující zároveň, když člověk vidí, že i české hvězdy se umějí bavit na úrovni a bez zbytečných skandálů.

hanak-schneiderova

Foto: Jameson