Prázdniny jsou v plném proudu a mnoho rodičů řeší, jak při cestě na dovolenou zabavit své ratolesti. Ideálním řešením je pořídit si tablet, který něco vydrží a kde se dají v kvalitním rozlišení sledovat pohádky, filmy, poslouchat hudba, hrát hry a pořizovat fotografie.

Pro fandy německé kvality a operačního systému Android je ideálním řešením osmipalcový tablet Gigaset QV830, který díky své robustnosti a zadnímu krytu z eloxovaného hliníku zaručí, že jej děti jen tak nezničí. Tablet se dá kromě pohodlného surfování na internetu, chatování nebo kontroly e-mailů využití také na stahování některých z tisíců aplikací a her Google Play.

Na dovolené nebo výletech jej můžeme využít také jako fotoaparát. Tablet Gigaset QV830 má zadní fotoaparát, který má rozlišení 5 MPx a přední s rozlišením 1,2 MPx - především pro pořizování dnes tak populárních selfie snímků. Pevná paměť tabletu činí celých 8 GB. Do tabletu lze přidat externí paměť microSD s velikostí do 32 GB, takže se do ní vejde opravdu spousta pohádek a fotografií.

Cena: 3400 Kč

Foto: Archiv