Gabriela Partyšová, moderátorka pořadu Top Star Magazín na Primě, se loučí s prací v televizi. Lifestylovým magazínem bude provázet už jen do konce června.

Zdálo by se, že bez sympatické usměvavé tváře se televize neobejde. Gábina Partyšová se na obrazovce objevuje už dobrých deset let. Svého času točila reportáže do Prásku na Nově, hrála si na své dvojče Rebecu a moderovala hudební pořad ve stejné televizi. Na Primě byla nejprve královnou večírků v Top Staru, po Mahuleně Bočanové pak pořad moderovala. A najednou bude všechno jinak. Dostala Gábina opravdu vyhazov, jak píše Blesk?

K tomu se nechce vyjadřovat, pravdu ale možná odkryje v brzké době. Zatím na toto téma odpovídá velmi diplomaticky. "Měla jsem tu práci ráda, i když terén více než studio. Nezdá se to, ale moderování vyžaduje velkou profesionalitu a zkušenosti. Děkuju televizi Prima za příležitost."

Bez práce však půvabná brunetka rozhodně nezůstane. "Vrhám se do nových nabídek a projektů a moc se na to těším, čeká mě sbírání dalších zkušeností," říká s nadšením v hlase. Gábina se opravdu vrhla do nových vod a stala se šéfredaktorkou OK magazínu. Momentálně má za sebou své první číslo.

Foto: Herminapress