Obávaný pátek třináctého, k tomu úplněk a navíc silné sluneční erupce. Kombinace, kterou si užijeme zase až v roce 2049, mnohé nenechala v klidu.

Zatímco vědci hrozili obrovským mrakem, který by mohl způsobit šokovou vlnu, jež by mohla vykolejit satelity a elektrické sítě, někteří tento den a hlavně večer pojali jako skvělý důvod k oslavě.

Jedna taková Full Moon neboli úplňková party se konala i v centru Prahy v restauraci Coa, kam měli dorazit i hvězdní hosté. Nakonec se objevila jen Jana Doleželová, která coby lékarnice na pověry a babské povídačky nedá a jen tak něčeho se nebojí.

Ani výtečné speciality asijské kuchyně ovšem nezklákaly Ondřeje Brzobohatého a jeho přítelkyni Táňu Kuchařovou. Zda jim zkřízily cestu bohulibější aktivity nebo se raději zamkli doma na dva západy, se mohou pořadatelé jenom dohadovat.

Nedorazila ani Mahulena Bočanová, kterou omlouvá fakt, že si před pár dny zvrtla kotník, nemůže chodit a na nějaké trampejlení teď nemá ani pomyšlení, ať už souvisí s měsícem nebo ne.

Dolezelova

Foto: Herminapress.cz