Když jde o šperky, je úplně jedno, zda jste slavná nebo ne. Blyštivé poklady se totiž líbí drtivé většině žen včetně Dády Patrasové, Marie Rottrové a Nikol Kouklové.

Zmíněné dámy proto nechyběly na představení nové kolekce šperků Swarovski, která se nese ve znamení umění. "Umění ve svých barvách, tvarech, materiálech a strukturách bylo vždy zdrojem inspirace pro návrháře a tvůrce módy," uvedla kreativní ředitelka Nathalie Colin.

Nová kolekce inspirovaná nejen dovedností starých kultur, ale i současným uměním, vsadila na zemité odstíny a zářivé základní barvy. Etnické kultury se setkávají s uměleckými styly v originálních kombinacích jednoduchých i složitých materiálů, s nádechem modernosti a ženskosti, který je pro značku Swarovski tak typický.

"Působením všech těchto vlivů vzniká šperkařský styl, jenž je unikátní i univerzální. Hodí se pro všechny ženy a pro každou příležitost," dodává Nathalie Colin.

Marie Rottrová

Klenoty, které spojuje jednoduchost a bohatost, tak propůjčují apartnímu a stylovému oblečení nezbytný punc.

Nikol Moravcová a Kouklová

"Určitě bychom si tady vybraly, shodly se přítomné dámy včetně těch slavných. Kolekci kromě Rottrové, Patrasové a Kouklové obdivaly také Nikol Moravcová nebo Linda Finková.

Dáda Patrasová

Foto: Archiv