Každý to asi znáte. Když je automobil a jízda v něm nedílnou součástí vašeho života, zpříjemníte si jízdu oblíbenou hudbou. Stejně tak to má i herec Pavel Nový. V jeho případě se ale občas stává, že se tak zaposlouchá, že přestává vnímat cokoli jiného! 

„Ve svém autě mám úplně špičkovou hudební aparaturu a nikde jinde si poslech muziky tolik neužiju. Dokonce se mi stává, že musím zastavit, protože se tak zaposlouchám, že přestávám vnímat všechno ostatní a zjistím, že se vůbec nesoustředím na řízení,“ přiznal herec. Ten je mimo jiné proslulý také tím, že ač je venku třicet nad nulou nebo deset pod nulou, potkáte ho zásadně v kraťasech.

V této své typické uniformě dorazil také pokřtít CD sopranistky Pavlíny Senić. S sebou si přivezl věci na převlečení, protože nechtěl na tak slavnostní příležitosti působit jako pěst na oko. Ovšem jeho plán převléknout se nakonec zkrachoval. „Nedovolili mi to, všichni už mě znají v kraťasech a prý by naopak to, že je nemám, vypadalo podezřele. Takže jsem si nakonec nechal to, v čem jsem přijel,“ přiznal Nový.

PAV_8793

Foto: Herminapress