Jen zřídka se stane, že v našem hvězdném beauty salónku uvítáme pánskou návštěvu. Zašel k nám herec Pavel Zedníček spolu se svou partnerkou Hankou Kousalovou, a nechal si úplně poprvé natónovat své lehce prošedivělé vlasy.

Jaký máte pocit ze své proměny? S něčím takovým nemám zkušenosti, neznám nic horšího, něž nabarvené chlapy. Musím ale uznat, že moje "kamufláž", jak se tahle speciání pánská barva nazývá, vypadá celkem přirozeně. Asi jsem trochu prokoukl.

Jak dlouho jezdíte společně s Hankou na festival? S Hankou asi osm let, ale já sem jezdil ještě za komunismu, to byl ale úplně jiný festival. Fakt obdivuji Jirku Bartošku, že ho dokázal takhle vylepšit a vytáhnout mezi světové špičky.

zednicek s adelajd

Co jste tady prožili nejzajímavějšího? To bych rád vyprávěl, ale bohužel se stává, že ty nejzajímavější události člověk ve víru večírků hned zapomene. A možná je to tak lepší. Ale to už je dávno pryč. Bývaly doby, kdy jsme se s kamarády vypotáceli z Becher's baru za svítání a pak ještě pokračovali dál. To byl takový večírek "ze čtvrtka na pondělí". Dneska už tu není tolik lidí, se kterými by tohle bylo možné a taky už tolik nevydržím.

Vzpomínáte na nějaké hvězdné setkání? Potkal jsem tu tváří v tvář například Franca Nera a Roberta de Nira. Byl jsem hodně překvapen, když jsem zjistil, že jsou tihle borci steně velcí jako já. Obrazovka může hodně mást. I mě se stalo, že mi malé děti při setkání říkaly, že si mě představovaly jinak – většího!

Točíte teď něco zajímavého? Ano, dokonce jsem si kvůli natáčení musel na několik týdnů oholit svůj knír a teď si ho zase pěstuji. Film režisérky Marty Novákové se jmenuje 8 hlav šílenství a je to příběh ruské novinářky, která se dostala do gulagu. Doufám, že bude tento film příští rok uveden právě tady v Karlových Varech. Hlavní roli hraje Aneta Langerová, takže se máte na co těšit!

www.franckprovost.cz

Foto: Archiv