Bývalá hvězda Novy Pavla Charvátová (39) si na nedostatek práce nemůže stěžovat. Vede golfový resort na Slapech a po televizi se jí nestýská.

"Přišlo to v pravý čas, rozhodně to nebylo o tom, že bych někam nebo od něčeho utíkala," nechala se slyšet Charvátová, která se objevila na Zdeňkem Podhůrským pořádané besedě herců Jaromíra Hanzlíka, Jaroslavy Obermaierové nebo Miriam Kantorkové ve wellness hotelu Poppy na kraji Karlových Varů

"Nyní se věnuji něčemu úplně jinému a moc mě to baví. Vedu jeden golfový klub na Slapech. Musím říct, že jsem se v té práci našla a televize mi ani nechybí," dodala Pavla, která se kromě jiného věnuje i moderátorské profesi.

"Rozhodně jsem na ni nezanevřela, mám tu práci ráda," nechala se slyšet sympatická blondýnka, která v Karlových Varech moderuje například akce společnosti RWE.

Besedu se známými herci ale brala hlavně jako zábavu a odpočinek. "Tady nejsem pracovně, vždyť je tu tolik zajímavějších lidí než jsem já," smála se skromná Charvátová.

Herečka Jaroslava Obermaierová si se Zdeňkem Podhůrským povídala nejen o víně. Herečka Jaroslava Obermaierová si se Zdeňkem Podhůrským povídala nejen o víně.

Foto: Herminapress.cz