Ještě nedávno ji národ znal jako ne úplně bystrou blondýnu, která se díky úspěchu v show Na stojáka dostala až do reklamy na jogurty. Iva Pazderková (33) ale chce víc!

Někteří kritici úpí, jiní ji opěvují jako objev, který vystrnadí z předních příček "zatuchlé" stálice, a ona se tím vším výborně baví.

"Jsem muzikantská rychlokvaška. Loni jsem si pod stromeček přála ukulele, protože se mi líbilo, když na něj přítel Pepa hrál. A ejhle, našla jsem ho mezi dárky," svěřila se na křtu své hudební prvotiny pekelná Iva, která nám tak trochu lhala.

"Připadá mi to jako drzost, vždycky mě děsilo, když herci začali zpívat. Nechci bourat hitparády, původně to mělo být jen pár písniček pro taťku, mamku a pár kamarádů," vtipkovala.

Jenže to si je Iva mohla pozvat do obýváku, kde se mohli pod stromkem těšit z vypálených a umně zabalených cédéček plných hitů milované dcery, sestry a přítelkyně či kamarádky. Podle všeho ale blondýna nějaký ten úspěch přece jen zamýšlí, když všechny sezvala do pražského podniku Jazz Dock.

"Hned jsem se začala na něj učit hrát, strašně moc mne to chytlo, a vidíte, teď, na přelomu října a listopadu vychází moje první cédéčko. Mám z něj strašnou radost," dodala s radostí Iva, jejíž šťastný ruměnec si přišel prohlédnout nejen přítel, hudebník Josef Štěpánek, ale i rodiče a sestra.

Nutno říct, že Pazderková atakuje hned několik uměleckých met, kromě komiky, divadelního herectví, novinařiny a módy si nyní přibrala i hudbu. Držíme palce, úspěšných renesančních umělců jako jsou Zdeněk Podhůrský, Sagvan Tofi nebo Kateřina Brožová je totiž v českých luzích a hájích zoufale málo!

Foto: Herminapress.cz