Finalista Česko Slovenské SuperStar Štefan Pčelár (25) sbírá body na všech frontách! A zdaleka to není jen díky zpěvu, fanynky se obdivují také jeho milé povaze a luznému zjevu.

Krasavec z Nitry v mnohém připomíná hrdinu legendárního seriálu Beverly Hills 90210 Brandona Walshe. I když jeho velmi početný fanklub je jistě přesvědčen o tom, že slovenský zpěvák je mnohem hezčí.

"Na tu pravou stále ještě čekám," udržuje Pčelár v naději všechny svoje příznivkyně, které jsou týden co týden přikované k obrazovce nebo mu fandí přímo v sále. Podobně i hrdina amerického seriálu dlouho čekal na osudovou lásku, přičemž nechtěl ranit city svých nápadnic.

Stejně jako v případě Brandona ale ani z jeho úst neuslyšíte sprosté slovo, k ženám se chová vždy galantně a když se začne řešit jeho vztah k porotkyni Ewě Farne, vždy vyzdvihuje její osobnostní a pěvecké kvality, zatímco bujný dekolt nechává bez povšimnutí.

Další kola SuperStar ukážou, nakolik se image hodného hocha vyplatila. Byť v tomto případě jistě nejde o žádný kalkul, protože Pčelár takový opravdu je!

Foto: Profimedia a archiv TV Nova