Zpěvačka Iveta Bartošová (46) má za sebou víkend hrůzy! Po vystoupení v Zaječí, kdy jejího přítele Josefa Rychtáře (53) napadl sok v lásce Zdeněk Macura a po cestě domů opět bourala, ulehla s horečkami.

"S Ivetou oba bojujeme s nějakou virózou. Ale hned, jak se uzdravím, na pana Macuru podám trestní oznámení. Jeho útoky na mojí osobu se začaly stupňovat," řekl pro iGlanc.cz Rychtář, který si to se zpěvaččiným obdivovatelem chtěl vyřídit jako chlap s chlapem.

"Uznal jsem ale, že to není zrovna ideální řešení, proto to celé předám policii," dodal přítel Bartošové, který má s populární pěnicí velké plány. "Po koncertě v Zaječí bychom rádi pokračovali menšími vystoupeními. Věřím, že to bude ta nejlepší cesta, jak Ivetě pomoct znovu na vrchol," říká Rychtář.

Nezbývá než doufat, že při další cestě za prací se na Ivetu usměje víc štěstí. Poslední dvě vystoupení pevěcky ustála, horké chvilky ale zažila na silnici. Pokaždé totiž vůz, v němž jela, naboural. "Člověk, co do nás narazil, z místa nehody ujel. Naštěstí se ale nikomu nic nestalo," oddechl si manažer a přítel Bartošové po koncertě v Zaječí.

My z redakce iGlanc.cz posíláme Ivetě vše nejlepší k dnešním narozeninám a přejeme brzké uzdravení.

Foto: Herminapress.cz