Dlouhý let z Kanady, křest kalendáře, přebírání platinové desky a pak už horečné přípravy na předávání Slavíků. Lucie Vondráčková (33) toho za víkend stihla opravdu hodně!

"Slavíka by měl dostat ten, kdo si ho nejvíc přeje. Proto je to v pořádku tak, jak to bylo doteď," nechala se slyšet na křtu zmíněného kalendáře, kam pozvala Janka Ledeckého. Při té příležitosti převzala také platinovou desku za album Oheň a poděkovala fanouškům i těm, kdo ji přišli podpořit.

Večer si v šatech od návrhářky Beaty Rajské došla pro stříbrného Slavíka, z něhož měla ohromnou radost a později na party v hotelu Ambassador tomu také přizpůsobila i svůj model, když se převlékla do stříbrných šatů.

Předtím ji ale pořádně zaskočil Petr Čtvrtníček, který šokoval svým netradičním oblekem a ukázal národu holý zadek. Vondráčková měla co dělat, aby se přestala smát. "Abych se šla znovu nalíčit," vypravila ze sebe, když se uklidnila.

V projevu pak nezapomněla ani na svého manžela, hokejistu Tomáše Plekance a synka Matyáše, kteří zůstali v Kanadě. Na afterparty se z toho důvodu dlouho nezdržela, hned v neděli totiž odletěla zpátky za nimi.

Foto: Herminapress.cz