Proslavila jej oblíbená televizní soutěž StarDance. Od té doby si Petr Čadek (34) na nedostatek práce nemůže stěžovat. Nehledě na to, že také musí plnit manželské a rodičovské povinnosti!

"Být naráz tanečním lektorem v Tančírně, dobrým manželem a zodpovědným otcem je velká dřina," přiznal bez mučení životní partner herečky Jitky Čvančarové, s níž má dceru Elenku.

"Když pak ale vidím svítící oči tančících dětí, je to pro mě obrovské zadostiučinění a jsem si jistý, že jsem si svou práci vybral dobře," nechal se slyšet na oslavě prvních narozenin Tančírny v pražských Holešovicích.

Velkolepou party si nenechali ujít nejen taneční lektoři známí z obrazovky, ale i hvězdy, které soutěží prošly. "V závěru večera se na parketě strhla hromadná, neorganizovaná taneční show. Každý tančil, jak chtěl, ale dohromady to působilo tak uvolněně a zábavně," pochvaloval si Čadek.

Toho přišla podpořit nejen manželka Jitka, ale i jeho přátelé a kolegové. Nechyběli Imrich Bugár, Tereza Černochová, Roman Holý, Oldřich Navrátil, Daniela Písařovicová, Anna Polívková, Jan Révai, Matěj Ruppert, Pavel Řezníček nebo Petr Vágner či Kateřina Stryková.

Foto: Archiv