I přes pravidelné cvičení si zpěvák Petr Kotvald (54) zoufá, že některé partie, například břicho, jsou s přibývajícími léty vůči pohybu imunní.

Na vlastní kůži poznal, že zatímco vyrýsované pevné břicho na pánském těle je pro ženy jako magnet, pro muže je to noční můra.

"Vždycky jsem se snažil o sebe dobře starat a pracovat na sobě, jenže s přibývajícími roky je to úměrně těžší. Jsou místa, kde ani úporné cvičení nic neřeší," stýskal si ještě nedávno jeden z interpretů hitu Holky z naší školky nebo Mumuland.

"Právě břišní část je pro mě tou nejproblematičtější, neboť zarputile dokáže vzdorovat všem snahám o nápravu. Rozhodl jsem se proto pro razantnější krok a navštívil jsem ohledně toho jednoho z nejlepších, primáře Miroslava Krejču z kliniky Yes Visage," nechal se slyšet.

"Ten mi doporučil nejmodernější formu laserové liposukce s výstižným názvem SlimLipo. Zákrok byl překvapivě jednoduchý a rychlý. Cítím se moc dobře a v pohodě," dodal Kotvald, který už se nemůže dočkat pevného a vysoustruženého břicha.

Foto: Archiv