Manželství Báry Basikové (51) a Petra Poláka (35) si před časem prošlo velkou zkouškou, kdy se choť známé zpěvačky vrhnul na dráhu taxikáře, aby přispěl do rodinného rozpočtu.

Zatímco zlí jazykové měli jasno a mluvili o konci hvězdného svazku, oba hlavní protagonisté složitější etapu svého života dali s přehledem sobě vlastním. Zvykli si na to, že jejich soužití bude vždy někomu trnem v oku, ať už kvůli věkovému rozdílu, odlišnému temperamentu, anebo třeba kvůli tomu, že jeden jí jogurty ovocné a druhý žádné.

Dobře totiž věděli, že přijdou zase chvíle, které budou zalité sluncem. Polák, který se blýsknul i v několika televizních reklamách, dostal roli psychopata v ostře sledované Ordinaci v růžové zahradě a nejen to!

Pohledný producent si zahrál také v pokračování úspěšné komedie Babovřesky, za níž nestojí nikdo jiný než veleúspěšný režisér a scénárista Zdeněk Troška.

Tomu sice kritici nemohou přijít na jméno, diváci ale jeho filmy milují a jeho snímky trhají rekordy v návštěvnosti, což bude dost možná i případ filmu, který měl nedávno slavnostní premiéru.

Tu si nenechala ujít nejen Basiková, která přišla zhodnotit manželův přínos české kinematografii, ale i další protagonisté a známé tváře, mezi nimiž nechyběla například Veronika Žilková nebo Karel Vágner.

Foto: Herminapress.cz