Už dnes večer startuje na Primě nová zábavná show Kdo je kdo? a spolu s ní se vrací oblíbená parta hadačů ve složení Dana Morávková, Alice Bendová, Bob Klepl a Martin Zounar. Do moderátorského křesla usedne Petr Vondráček.

"Je to ale jiný pořad, než bylo Hádej, kdo jsem! Máme více soutěžících, jsou nové disciplíny a hlavně mám také svou novou asistentku, krásnou a milou Květu," nechal se slyšet.

"Doufejme, že tento pořad je další vývojový stupeň té naší party, která začala právě v Hádej. Bude to směsice dobré zábavy, humoru, důvtipu a snad i troš­ky zajímavých informací," dodává Vondráček.

A kdo že je zmíněná Květa? V civilu se jmenuje Marie Kružíková a diváci ji mohli vidět například jako partnerku Jiřího Mádla ve filmu Tomáše Vorla Vejška. A jaká je Květa v Kdo je kdo?

"Pomáhá hostům s nápovědami. Takže hraju třeba Indku, přitančím, nastoupím jako karatistka apod. Je to komediální role, Květa je trdlo a mně to vyhovuje, můžu si v té roli hrát, být kreativní, vyzkoušet si všechno možné. Květa je ale rozhodně hodná, i když trochu naivní. Hraju vlastně tak trochu blbku," směje se Kružíková.

Foto: Archiv FTV Prima