Modelka Petra Faltýnová (35) má před sebou samé parádní vyhlídky. Hned, jak dodělá školu, zmizí se svým přítelem Leošem Marešem (37) na Kubu.

"Zkoušky děláme třetího, čtvrtého a pak pátého a šestého už o sobě nebudu vědět," smála se na Havana party sympatická kráska. "Ne, opravdu, škola je pro mě prioritou, s tou naše dovolená stojí a padá," dodala pokorně.

Z faktu, že se její přítel stal novým porotcem soutěže Česko Slovensko má talent, se radovala stejně jako on sám. "Je to výborný organizátor a má talent na to mě rozesmát," prozradila Faltýnová s tím, že nadání má ještě mnohem víc.

"Je to mistr překvapení. Naposledy mě dostal mými narozeninami, kdy mi připravil něco nepopsatelného," dodala Petra, která se na večírek vyzbrojila slušivou černou parukou. "Ve finále, já sama umíchám drink, pokud s ním nemusím nikde házet," nechala se slyšet. "Ale raději dávám přednost méně alkoholickým nápojům, ty míchané si dopřeju jenom příležitostně," dodala Faltýnová, která se na akci potkala s Kateřinou Sokolovou a Jitkou Válkovou.

Valkova_sokolova_faltynova

Foto: Herminapress.cz