Vánoční vystoupení české stálice hudební scény Petry Janů bylo plné nadšených fanoušků a příjemné atmosféry. Přestože odehrála bezpočet koncertů, byla však zpěvačka před svým vystoupením značně nervózní. 

"Ze začátku jsem byla tak trochu v bezvědomí, pak jsem se ale při pohledu do plného sálu Lucerny oklepala, spadla ze mě nervozita a byla to paráda. Byl to můj první vánoční koncert v tomhle hudebním stánku a jsem šťastná, že se povedl," prozradila Petra na party po vydařeném vystoupení.

Než vstoupila na pódium, snažila se nervozitu zahnat nealkoholickým pivem, ale jakmile uslyšela aplaudující diváky, byla prý zas ve své kůži. "Všechno ze mě spadlo. Když jsem před sebou viděla publikum, které mi fandí a přišlo si se mnou zazpívat, cítila jsem, že jsem mezi svými a byla jsem v pohodě. Musím přiznat, že jsem si svůj vánoční koncert opravdu užila. Byl sice za mou dlouhou kariéru první, ale doufám, že ne poslední, " nechala se slyšet zpěvačka.

MIL_8539

Jako jeden z hostů si s Petrou Janů zazpíval také Petr Janda. "Když mi Petra nabídla, abych vystoupil jako její host, nebylo o čem přemýšlet. Vzal jsem kytaru a dali jsme si po dlouhé době společný duet. A vydařil se. S Petrou si zahraji a zazpívám vždycky rád," usmíval se frontman skupiny Olympic.

Foto: Herminapress