I když nad tím někteří možná kroutí nevěřícně hlavou, české publikum je hladové po dalších muzikálech. Díky tomu se Martin Písařík (34) může radovat z další významné role!

Na prknech Divadla Broadway si zahraje Adama v muzikálu Adam a Eva, jehož scénář na motivy libreta Haliny Pawlowské napsal režisér a scénárista Zdeněk Zelenka.

"Adam je bystrý prostý kluk. Čistá duše a velmi veselá povaha. Myslím, že si budeme podobní. Lehce se může dostat na scestí, je důvěřivý, ale není hloupý," představil svoji roli Písařík.

"První půlka je o stvoření světa, andělů, pekla a lidí. V druhé polovině se oba hlavní hrdinové stanou jakýmsi prototypem, symbolem dvou milenců, páru v průběhu času a budou čelit typickým nástrahám pekla současnosti," lákal diváky na kostýmové zkoušce, kde vznikly i svatební snímky s Markétou Procházkovou.

Fanynky mladého herce, který září i v seriálu Doktoři z Počátků, se mohou těšit také na jeho taneční umění. "Pohyb a tanec mě baví už od studia konzervatoře, ale nikdy jsem se mu příliš nevěnoval," svěřil se Písařík.

"Kdykoliv je ale možnost tančit na jevišti, tak ji vítám. V podstatě většinu svých rolí vnímám přes pohyb, jinak chodí a jinak se pohybuje gentleman a jinak pouliční floutek," dodal.

V muzikálu se kromě něj představí také Anna Polívková, Michaela Horká, Josef Laufer, Ladislav Frej nebo Tomáš Trapl.

Foto: Archiv

Foto: Herminapress.cz