Modelce Vlaďce Erbové (32) se po porodu dcery Viktorky (7) prsa zvětšila natolik, že se rozhodla pro plastickou operaci. Ta se ale nepovedla a místo ideálně tvarovaných naďer velikosti tři zbyly krásce oči pro pláč.

Není divu, že se Erbové na onu dobu, kdy se dozvěděla, že jí každé prso bude operovat někdo jiný, nechce moc vzpomínat. "Po zákroku jsem měla každé jinak velké, bylo to hrozné," nechala se slyšet.

Disproporce zaviněná nepovedenou operací pak pošramotila nejen její sebevědomí, ale i skvěle nastartovanou kariéru. "Bylo vyloučené, abych šla přehlídku bez vhodné podprsenky, protože to bylo vidět na první pohled," vypráví s odstupem času uhrančivá kráska, která tak přišla o nejednu lukrativní zakázku.

Situace byla dokonce tak vážná, že se Erbová styděla svléknout i před svým tehdejším manželem, hokejistou Zdeňkem Bahenským.

Vše naštěstí dobře dopadlo. Poté, co našla šikovného chirurga, se dočkala nejen vysněných ňader, ale i znovunabytého sebevědomí, které vinou zpackané operace tolik utrpělo. Nehledě na to, že má po svém boku milujícího manžela, slavného fotbalistu Tomáše Řepku.

Vladka Erbova

Foto: Herminapress.cz